A. Strazdelio gatvė 1, Vilnius 02102, Lietuva

Darbo dienomis 10.00 – 19.00

Šeštadienį 11.00 – 15.30

Sekmadienį nedirbame

Susisiekite su mumis

Instrumentų skyrius (UAB „Tamsta“) :
Tel: 8 5 2121185
Mob.: 8 612 16666
El. paštas: tamsta@tamsta.com

Pro Audio skyrius (UAB „Tamsta Profesionalas“) :
Mob.: 8 618 18992
Mob.: 8 610 14031
Mob.: 8 616 88300 (buhalteriniais klausimais)
El. paštas: info@tamstapro.lt

Adresas: A. Strazdelio g. 1

Instrumentų skyrius (UAB „Tamsta“) :
Tel: 8 5 2121185
Mob.: 8 612 16666
El. paštas: tamsta@tamsta.com

Pro Audio skyrius (UAB „Tamsta Profesionalas“) :
Mob.: 8 618 18992
Mob.: 8 610 14031
Mob.: 8 616 88300 (buhalteriniais klausimais)
El. paštas: info@tamstapro.lt

Darbo valandos:

Pirmadienį – penktadienį: 10.00 – 19.00
Šeštadienį: 11.00 – 15.30
Sekmadienį: nedirbame

Filialas: Konstitucijos pr. 12

Tel: 8 5 2751450

El. paštas: tamsta@tamsta.com

Darbo valandos:

Pirmadienį – penktadienį: 11.00 – 19.00
Šeštadienį: 11.00 – 15.00
Sekmadienį: nedirbame

Adresas: Kęstučio g. 6a

Tel: 8 37 209278

El. paštas: kaunas@tamsta.com

Darbo valandos:

Pirmadienį – penktadienį: 10.00 – 19.00
Šeštadienį: 11.00 – 15.30
Sekmadienį: nedirbame

Adresas: Ligoninės 16

Tel: 8 46 314113

El. paštas: klaipeda@tamsta.com

Darbo valandos:

Pirmadienį – penktadienį: 10.00 – 18.00
Šeštadienį: 11.00 – 15.00
Sekmadienį: nedirbame

Vadovas:

Arvydas Skernevičius – arvydas@tamsta.com

Vadovas (Pro Audio):

Jonas – jonas@tamsta.com, tel: 8 698 06119

Vadybininkas (perkusija, būgnai, logistika):

Daivaras – daivaras@tamsta.com, tel: 8 686 55436

Vadybininkė (klavišiniai instrumentai):

Rasa – rasa@tamsta.com, tel: 8 620 81105

Vadybininkė (akordeonai, armonikėlės, klasikiniai instrumentai):

Vilma – vilma@tamsta.com, tel: 8 687 25305

Vadybininkas (gitaros ir jų priedai, konkursai):

Justas – justas@tamsta.com, tel: 8 695 81887

Buhalterija. Vyr. finansininkė:

Nijolė – nijole@tamsta.com,

 

Muzikos instrumentai

Bendra informacija: 8 5 2121185

tamsta@tamsta.com

Gitaros

Ignas
Justas
Arnas

 

Būgnai, perkusija

Laimonas

Klavišiniai, pučiamieji, perkusija

Antanas

Styginiai instrumentai

Elena

Pro Audio skyrius

+37061818992
Jonasjonas@tamsta.com, 8 698 06119
Tautvydas
Karolis

Konstitucijos pr. 12 Gitaros, perkusija

Ričardas 8 5 2751450

 

 

 

Parašykite mums!

Fields marked with a * are required.

Atsakysime jums artimiausiu metu.