×

Постановка на учет

Информация о профиле

Входные данные

или логин

Имя требуется!
Фамилия обязательна!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Требуется адрес электронной почты!
This email is already registered!
Необходим пароль!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Условия и положения не требуются!
Email or Password is wrong!

Kontaktai

A. Strazdelio g. 1, LT-02102

Darbo laikas:
I - V 10:00-19:00
VI 11:00-15:30

Instrumentų skyrius (UAB "Tamsta"):
Mob.: 8 612 16666
Tel: 8 5 2121185
El. paštas: tamsta@tamsta.com

Pro Audio skyrius (UAB "Tamsta Profesionalas"):
Mob.: 8 618 18992
Mob.: 8 610 14031
Mob.: 8 616 88300 (buhalteriniais klausimais)
El. paštas: info@tamstapro.lt

Konstitucijos pr. 12, LT-09308
Mob.tel.: 8 620 55344
Tel.: 8 5 2751450
El. paštas: tamsta@tamsta.com

Darbo laikas:
I - V 11:00-19:00

Kęstučio g. 6a, LT-44320
Mob.tel.: 8 686 26475
Tel.: 8 37 209278
El. paštas: kaunas@tamsta.com

Darbo laikas:
I - V 11:00-19:00
VI 11:00-15:00

Ligoninės g. 16, LT-92134
Mob.tel.: 8 612 38335
Tel.: 8 46 314113
El. paštas: klaipeda@tamsta.com

Darbo laikas:
I - V 10:00-18:00
VI 11:00-15:00

Vadovas:
Arvydas Skernevičius - arvydas@tamsta.com

Vadovas (Pro Audio):
Jonas – jonas@tamsta.com, tel: 8 698 06119

Vadybininkas (perkusija, būgnai, logistika):
Daivaras – daivaras@tamsta.com, tel: 8 686 55436

Vadybininkė (klavišiniai instrumentai, konkursai):
Rasa – rasa@tamsta.com, tel: 8 620 81105

Vadybininkė (akordeonai, armonikėlės, klasikiniai instrumentai):
Vilma – vilma@tamsta.com, tel: 8 687 25305

Vadybininkas (gitaros ir jų priedai):
Tadas - tadas@tamsta.com, tel: 8 695 81887

Buhalterija. Vyr. finansininkė:
Nijolė – nijole@tamsta.com

Įmonės pavadinimas: UAB "Tamsta"
Įmonės kodas: 121437036
PVM mokėtojo kodas: LT214370314
Reg. adresas: A. Strazdelio g. 1, LT-02102 Vilnius
Telefono numeris: +370 5 2121185