×

Registracija

Profilio informacija

Prisijungimo duomenys

Užpildydami registracijos formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, taip pat SUTINKATE gauti informacinius pranešimus, susijusius su Jūsų pateiktų užsakymų ar užklausų įvykdymu. Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai įvykdyti Jūsų UAB „Tamsta" pateiktus užsakymus ar užklausas. Plačiau apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą skaitykite mūsų PRIVATUMO POLITIKOJE.

arba prisijungti

Laukas privalomas
Laukas privalomas
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Laukas privalomas
This email is already registered!
Laukas privalomas
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Laukas privalomas
Email or Password is wrong!

Garantinio aptarnavimo sąlygos

1.      Garantiniai įsipareigojimai taikomi gaminiams, parduotiems Lietuvoje su „Tamsta“ įmonės garantiniu priežiūros kvitu.

2.      Garantiniai įsipareigojimai negalioja, jei:
         -         garantinis kvitas neteisingai užpildytas;
         -         yra braukymų ar taisymų;
         -         trūksta datos ar pardavėjo parašo;
         -         gaminys buvo naudojamas ne pagal paskirtį (nesilaikant naudojimosi instrukcijoje nurodytų reikalavimų);
         -         buvo atliktas bet koks savarankiškas gaminio remontas, pažeistos plombos, yra požymių, kad gaminį buvo bandyta atidaryti ir pan.;
         -         yra mechaninių korpuso pažeidimų;
         -         gaminys buvo neteisingai prijungtas prie maitinimo šaltinio, ar sugedo dėl pernelyg aukštos maitinimo įtampos, impulsų atliekant elektros montavimo darbus pastotėse, paskirstymo įrenginiuose ar panašiai;
         -         gaminys pažeistas perkūnijos, gaisro, vandens ir kitų stichinių poveikių, agresyvių medžiagų, skysčių ir panašiai;
         -         gaminio viduje rasta pašalinių medžiagų - dulkių, vabzdžių ir panašiai;

3.      Garantiniai įsipareigojimai netaikomi gaminio priedams ir mazgams, kurių eksploatavimo laikas yra ribotas (maitinimo elementams, lempoms).

4.      Garantiniai įsipareigojimai netaikomi garso kolonėlėms ir garsiakalbiams, kai perkaista garso ritės arba garsiakalbiai yra mechaniškai pažeisti.

5.      Gaminys gali būti keičiamas, jeigu gedimų, kurie atsirado eksploatuojant, negalima pašalinti. Keičiant gaminį garantinio aptarnavimo kvitas išlieka tas pats su parduotuvės kasos čekiu, o garantijos laikas nepratęsiamas. Per likusį garantinio aptarnavimo laikotarpį gaminys nauju nekeičiamas, o sumokėti pinigai negrąžinami. Keičiant gaminį, klientas turi kompensuoti už mechaninius pažeidimus, kurie atsirado juo naudojantis.

6.      „Tamsta“ įmonė neatsako už gedimus, įvykusius dėl nežinojimo ar naudojimosi instrukcijos nesilaikymo eksploatavimo ar sandėliavimo metu.