Kontaktai

    • Vilnius, A. Strazdelio g. 1

      A. Strazdelio g. 1, LT-02102

      Karantino metu Tamsta muzikos salonas dirba kaip atsiėmimo centras.
      Darbo laikas:

      I - V 10:00 - 18:30

      Instrumentų skyrius (UAB "Tamsta"):
      Mob.: 8 612 16666
      Tel: 8 5 2121185
      El. paštas: tamsta@tamsta.com

      Pro Audio skyrius (UAB "Tamsta Profesionalas"):
      Mob.: 8 618 18992
      Mob.: 8 610 14031
      Mob.: 8 616 88300 (buhalteriniais klausimais)
      El. paštas: info@tamstapro.com

    • Vilnius, Konstitucijos pr. 12

      Konstitucijos pr. 12, LT-09308
      Mob.tel.: 8 620 55344
      Tel.: 8 5 2751450
      El. paštas: tamsta@tamsta.com

      Karantino metu Tamsta muzikos salonas nedirba.

    • Kaunas, Kęstučio g. 6a

      Kęstučio g. 6a, LT-44320
      Mob.tel.: 8 686 26475
      Tel.: 8 37 209278
      El. paštas: kaunas@tamsta.com

      Karantino metu Tamsta muzikos salonas dirba kaip atsiėmimo centras.
      Darbo laikas:

      I - V 12:00-16:00

    • Klaipėda, Ligoninės g. 16

      Ligoninės g. 16, LT-92134
      Mob.tel.: 8 612 38335
      Tel.: 8 46 314113
      El. paštas: klaipeda@tamsta.com

      Karantino metu Tamsta muzikos salonas dirba kaip atsiėmimo centras.
      Darbo laikas:

      I - V 12:00-16:00

    • Administracija

      Vadybininkas (perkusija, būgnai, logistika):
      Daivaras – daivaras@tamsta.com, tel: 8 686 55436

      Vadybininkė (klavišiniai instrumentai, konkursai):
      Rasa – rasa@tamsta.com, tel: 8 620 81105

      Vadybininkė (akordeonai, armonikėlės, klasikiniai instrumentai):
      Vilma – vilma@tamsta.com, tel: 8 687 25305

      Vadybininkas (gitaros ir jų priedai):
      Tadas - tadas@tamsta.com, tel: 8 695 81887

      Buhalterija. Vyr. finansininkė:
      Nijolė – nijole@tamsta.com

    • Rekvizitai

      Įmonės pavadinimas: UAB "Tamsta"
      Įmonės kodas: 121437036
      PVM mokėtojo kodas: LT214370314
      Reg. adresas: A. Strazdelio g. 1, LT-02102 Vilnius

      SEB: LT55 7044 0600 0031 9402
      Paysera: LT60 3500 0100 0306 6190